Компанія МЕГАПОЛІС ОПТ - ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками, провідними виробниками у своїй галузі

Працюючи з нами, Ви отримуєте:
Магазини – впевненість у виконанні замовлень, залучення покупців, прибуток.
Будівельні організації – зручність в роботі, економію коштів і часу, прибуток.
Приватні покупці – впевненість в якості товару, значну економію коштів.

Developed in conjunction with Joomla extensions.

МЕГАПОЛІС ОПТ – якість понад усе!

МЕГАПОЛІС ОПТ – це компанія, яка займається оптовою і роздрібною торгівлею опоряджувальних та будівельних матеріалів. У нас ви можете купити сайдинг, софіт, мансардні вікна, драбини на горище, панелі ПВХ (пластикові панелі, пластикову вагонку, вагонку ПВХ), також можна купити кабель, гофровану трубу для електрики та багато іншого, що є завжди необхідним для створення якісного і привабливого зовнішнього та внутрішнього вигляду будинку. Купити в МЕГАПОЛІС ОПТ – це гарантія того, що Ви придбаєте якісний сертифікований матеріал середньої і високої цінових категорій призначених для обробки комерційних і побутових будівель. Ми працюємо тільки з провіреними постачальниками, котрі є провідними виробниками в своїй галузі, а це в свою чергу дозволяє бути впевненим у тому, що ми можемо запропонувати кращі ціни, забезпечити надійність поставок та постійну наявність асортименту.

Співпраця з компанією МЕГАПОЛІС ОПТ вигідна для вашого бізнесу, якщо ви магазин чи організація, яка займається будівельною діяльністю, бо Мегаполіс – це якість, зручність, довіра, та вигідні ціни.  Співпраця з нами позитивно відобразиться на Вашому бізнесі – співпраця з нами буде сприяти Вашому успіху! 

Діяльність нашої компанії спрямована на реалізацію широких споживчих потреб, тому крім магазинів та будівельних організацій клієнтами нашої компанії є й приватні покупці.

Компанія МЕГАПОЛІС ОПТ постійно збільшує свій асортимент, здійснює розвиток існуючих товарних груп і вводить нові позиції оздоблювальних матеріалів. Ми зацікавлені в тому, щоб звернувшись до нас Ви отримали те, що вам потрібно і у Вас залишилися найкращі враження від співпраці.

Купити в МЕГАПОЛІС ОПТ – це впевненість в якості, зручність та економія коштів!